Kahve Paketleri
 

 

Teslimat ve Kargo


Teslimat ve Kargo
 
Ödeme Onayı ve Siparişin Hazırlanması
Kredi kartı ile verilen siparişler, siparişinizi verdiğiniz an hazırlanmaya başlar.
Havale ve EFT olarak verdiğiniz siparişlerde ise ilgili tutarın hesabımıza yansıma ve muhasebe birimimiz tarafından bize bilgi verilmesi süreci bulunmaktadır; bu sebepten bankanızdan hesaplarımıza para transferi işlemini yaptıktan sonra lütfen "havale bildirimi" sayfamızdan bilgilendirme formunu doldurunuz.
 
 
Teslimat Süresi
Siparişinizin ödeme ve güvenlik onayının alınmasın sonrası; "farklı bir teslimat süresi" belirtilmemiş ise, stoklarımızdaki ürünler için hafta içi saat 14:30'a
kadar verilen siparişlerde aynı gün, Stok temini gereken ürünler içinse ortalama 2-3 iş günü içinde kargoya teslim edilir.
Cumartesi günleri saat 12:00'dan sonra verilen siparişler, ödeme bilgisinin onayını izleyen Pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve Bayram günlerine rastlayan siparişleriniz, ödeme bilgisini izleyen ilk iş günü alınmış kabul edilir.
Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi İstanbul çıkışlı adresimize mesafesine bağlı olarak yakın iller için bir iş günü, diğer il ve ilçeler için farklılık göstermektedir.
Siparişinizdeki ürünlerin tedarik süresinin uzaması ya da tedarik edilememesi durumunda size bilgi verilecektir. Tedarik durumunda sorun çıkan ürünlerde, ödemenin iptalini isteyebilir veya tedarik sürecinin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.
 
 
Kargo Takip
Siparişinizin durumunu  "Sipariş Takibi" sayfasından takip edebilirsiniz.
 
Kargo Paketini Nasıl Teslim Almalıyım?
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında, teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız, kutuda bir hasar olması durumunda ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan, kargo görevlisine ürünü teslim almayacağınızı bildiriniz.
 
Faturam Siparişimle Birlikte Teslim Edilmedi. Ne yapmalıyım?
Kargoyla teslimi yapılan tüm siparişlerin teslimatı faturaya göre yapılmaktadır ve faturanız ürün ile birlikte aynı paket ile birlikte gönderilir.
Faturanız, siparişinizin yer aldığı paketin/kolinin dışında, şeffaf plastik cep taşımanın içerisinde size gönderilmektedir, lütfen gönderi ambalajını/paketini atmadan faturanızı saklayınız.
Faturanızı kaybetmeniz durumunda talebiniz üzerine aslı gibidir kaşeli halinin dijital kopyası e-posta adresinize gönderilmektedir.
 
 
Eksik Teslimat Adresi veya Adreste Bulunamama
1. Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişler sipariş sırasında, vermiş olduğunuz teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firması tarafından adresinize gelinen tarihin sonrasındaki ilk iş günü ikinci bir kez adresinize uğranmak suretiyle teslimata gelecektir.
2. Vermiş olduğunuz teslimat adresinin hatalı olması, (ilgili sokak, apartman, dairenin bulunmaması) ya da gidilen adreste alıcının ikamet etmiyor ve bina sakinleri tarafından tanınmıyor olması durumunda paketiniz kargo şubesine bize iadesinin yapılması için geri gelecek ve şubede bekletilecektir. Bu süre zarfında e-posta adresinize gelen kargo takip numarası ile siparişinizin tekibatını yapabilirsiniz.
3. Eksik adres bilgisi veya teslimat sırasında adresinizde bulunamamanız gibi durumlar nedeniyle oluşan gecikmelerden firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.
 
 
Kargo Gönderim Detaylarımız;
Anlaşmalı kargo firmamız ve satın aldığınız ürünün kargo ücreti ödeme ekranında belir tilmektedir. Daha fazla bilgi için bilgi@kahvepaketleri.com mail adresinden bilgi talebinde bulunabilirsiniz.
 

 

 

Kahve Paketleri © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Whatsapp (Fiyat bilgisi için whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.)