Kahve Paketleri
 

 

Güvenli Alışveriş


Güvendesiniz


Kahvepaketleri.com ekibi olarak, sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Kahvepaketleri.com'un alt yapısında kullanılan tüm sistemler güvenli alışveriş yapabilmeniz için en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta, ve kullanılan teknolojilerde gerçekleşen değişim ve gelişimlere göre güncellenmektedir.

Sitemizde kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada ve sipariş ve ödeme işlemleri sayfalarının tümü 256 bit SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir. Kullandığınız internet tarayıcı bu sayfalarda yaptığınız işlemleri kilitli anahtar seklinde size göstererek doğruluğunu onaylamaktadır. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

 

Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmamakta ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. Güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankanızdan gelen onay ya da red mesajına göre siparişiniz işleme alınır. Sitemizde banka kredi kartları kullanımı sadece 3D güvenlik şifreli alışverişe izin vermektedir, 3D güvenlik olmadan sipariş verememektesiniz. 

Ayrıca bankanızın internet şubesinden oluşturacağınız sanal kartlarla da alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

    

 

 


 

Kahve Paketleri © 2021 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır

Whatsapp (Fiyat bilgisi için whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.)